Dárkové poukazy

Udělejte radost svým blízkým či známým a věnujte jim dárkový poukaz na masáž v hodnotě, kterou si sami zvolíte nebo poukaz, vystavený na konkrétní proceduru.

Dárkovým poukazem věnujete víc než jen masáž. Darujete to, co je dnes tak vzácné - čas, dokonalou relaxaci, pohlazení duše a intenzivní prožitek pro všechny smysly.


Poukaz vystavený na určitou hodnotu je možné čerpat postupně, po každé využité službě se snižuje její hodnota o čerpanou částku. V případě, že si klient vybere masáž dražší, než je hodnota poukazu, doplatí rozdíl při návštěvě salonu.

Objednávka poukazu: přes e-mail, formou sms, pro objednané klienty při návštěvě v salonu.

Úhrada poukazu: platba v hotovosti nebo předem na účet (platební údaje zašlu na e-mail po obdržení objednávky).

Vyzvednutí objednaného poukazu:

1) osobní předání v salonu (nutné domluvení termínu předem - stačí, když mi jen dáte vědět, kdy můžete přijít a já Vám den a čas upřesním)

2) doručení poštou - doporučený dopis (k ceně poukazu bude připočteno poštovné 50,- Kč)

* * *

Platnost dárkového poukazu je 4 měsíce ode dne vystavení. Po datu platnosti nevyčerpaný poukaz bez náhrady propadá.

* * *

Platnost vánočních dárkových poukazů, zakoupených v období od 19. 11. do 21. 12. 2018 se slevou - 20 % z hodnoty poukazu, je do konce června 2019. Po datu platnosti nevyčerpaný poukaz bez náhrady propadá.

* * *

Dárkový poukaz na masáž nelze směnit zpět za hotovost! Jedná se o poukázku na zážitek, službu, chvilku pohody a relaxace, nikoliv o poukázku na peníze!