Kontakt

Lenka Cuřínová

Masáže Nibiru

J. A. Bati 5520 (22. budova, areál Svit, 3. patro)

760 01 Zlín 1


Tel.: + 420 774 103 154   (pouze sms)

masaze-nibiru@seznam.cz

* * *

Masážní salon Nibiru najdete ve 22. budově v areálu Svit ve 3. patře (v budově je k dispozici výtah), přímo naproti  "21"  -  Baťova mrakodrapu.

* * *

PROVOZNÍ DOBA:

Pondělí - Pátek:  DLE OBJEDNÁVEK

Orientačně: 8:30 - 18:00 hod.

* * *

Termíny návštěv je třeba sjednat předem. Nemám-li objednané klienty, nejsem v salonu přítomna a když pracuji, věnuji se výhradně klientovi.

Objednávky na masáž uskutečňujte přes online rezervační formulář, objednávky dárkového poukazu přes e-mail nebo formou sms. Máte-li jiný požadavek, či dotaz, pošlete prosím sms nebo e-mail, ozvu se Vám.

Na zmeškaná volání a na příchozí hovory z neznámých telefonních čísel nereaguji. Děkuji za pochopení.

V případě, že se nebudete moci na masáž dostavit, omluvte se prosím pokud možno co nejdříve prostřednictvím sms zprávy. Uvolníte tak místo pro jiného klienta, kterému bude termín vyhovovat. Děkuji.

* * *

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

V salonu Masáže Nibiru jsou Vaše osobní údaje (jméno, příjmení, telefon, e-mail) zpracovány výhradně za účelem oprávněného zájmu (dle nařízení o GDPR) - to znamená za účelem evidence rezervací v rezervačním systému (vytvoření, zrušení či změny termínu rezervace masáže). Tyto údaje jsou přístupné pouze provozovateli masážního salonu Nibiru a nejsou předávány žádným dalším osobám.

Kontaktujte nás