Kontakt

Lenka Cuřínová

Masáže Nibiru

J. A. Bati 5520  (areál Svit, 22. budova, 3. patro)

760 01 Zlín 1

 

Tel.: + 420 774 103 154   (pouze sms)

masaze-nibiru@seznam.cz

* * *

Masážní salon Nibiru najdete ve 22. budově v areálu Svit ve 3. patře (v budově je k dispozici výtah), přímo naproti  "21"  -  Baťova mrakodrapu.

* * *

PROVOZNÍ DOBA:

Pondělí - Pátek:  DLE OBJEDNÁVEK

Soboty, neděle, státní svátky: ZAVŘENO

* * *

Termíny návštěv je třeba sjednat předem. Nemám-li objednané klienty, nejsem v salonu přítomna a když pracuji, věnuji se výhradně klientovi.

Na masáž přijďte včas a vyčkejte prosím, až si pro Vás přijdu. Neklepejte a nevcházejte do masérny, za dveřmi se masíruje a prosím tedy o ohleduplnost ke klientovi před Vámi. Děkuji. 

Z celkové doby masáže je cca 5 min. vyhrazeno na přípravu, převlečení, platbu atd.

Objednávky na masáž uskutečňujte přes online rezervační formulář (v případě technických problémů na stránkách Reservia, pište sms nebo email).

Objednávky dárkového poukazu, jiné požadavky či dotazy prosím přes e-mail nebo sms, odpovím nejdřív, jak to bude možné.

Na zmeškaná volání a na příchozí hovory z neznámých telefonních čísel nereaguji. Na telefon, uvedený v kontaktech, prosím pouze sms. Děkuji.

V případě, že se nebudete moci na masáž dostavit, omluvte se prosím pokud možno co nejdříve prostřednictvím sms zprávy. Uvolníte tak místo pro jiného klienta, kterému bude termín vyhovovat. Děkuji.

* * *

OCHRANA OSOBNÍCH ÚDAJŮ

V salonu Masáže Nibiru jsou Vaše osobní údaje (jméno, příjmení, telefon, e-mail) zpracovány výhradně za účelem oprávněného zájmu (dle nařízení o GDPR) - to znamená za účelem evidence rezervací v rezervačním systému (vytvoření, zrušení či změny termínu rezervace masáže). Tyto údaje jsou přístupné pouze provozovateli masážního salonu Nibiru a nejsou předávány žádným dalším osobám.